5 Nokta Estetiği

Yeni nesil anti – aging uygulaması olan profhilo 5 nokta uygulaması; yüz, boyun, kol sarkmaları ve ellerde oluşan kırışıklıklar için doğal ve yenilenmiş bir görünüm ortaya çıkarmaktadır.

İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki farklı hyaluronik asitler sayesinde deri, bağ dokuları ve destek yağ dokularında gençleşme ve canlanma sağlar. Özel olarak belirlenmiş 5 nokta tekniği sayesinde uygulama sonrasında yüzde canlanma ve lifting etkisi görülürken aynı zamanda ciltte yenilenmede meydana gelir. 3-4 hafta aralıklarla 2 seans olarak uygulanan tedavi sonucunda oluşan etki 1 yıl kadar devam eder. Anestezi gerektirmeyen çok kısa bir işlemdir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;