Altın İğne

Radyo frekans enerjisinin cilt altına iletilerek, cilt altında bulunan elastin ve kolajen lifleri uyarılması, kontrollü hasar oluşturularak cildin yeniden yapılanması sağlanır. Cilt rengindeki ton farklılıkları, genişleyen gözenekler, kırışıklıklar,lekeler, sivilce ve akne izleri başta olmak üzere pek çok cilt problemini ortadan kaldırır. Cildin problemine göre 2-4 hafta aralıklarla 3-6 seans uygulanan tedavi sonrasında günlük hayattan kopmadan ciltte yenilenme sağlanır. Vucuttaki çatlaklar, sarkmalar üzerine çok etkili olan bu tedavi öncesinde uygulanacak bölgeye lokal anestezik krem sürerek konforlu tedavi sağlanmaktadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;