Anti Aging

Yaşlanma sürecini geciktirmek adına estetik müdahalelere ve kozmetiklere başvurulur çoğu zaman. Ancak bilinmesi gerekir ki cerrahi müdahale ve kozmetikler tek başına yeterli olmamakta. Sağlıklı yaşamak ve doğru beslenmek da yaşlanmaya karşı atılabilecek doğal adımlar arasında yer alır.

Yaşlanma karşıtı olarak bilinen anti aging, aslında yaşlanmayı önleme olarak da düşünülebilir. Bilimsel araştırmalara bakıldığı zaman yaşlanma sürecindeki, yaşlanma karşıtı ifadesi yalnızca yaşlanmayı yavaşlatan, engelleyen veya tersine çevirmeyi ifade eden yaklaşımları içermektedir. Teknoloji son dönemlerde oldukça ümit verici. Bu sayede insanlarda yaşlanmalarını yavaşlatacak veya tersine çeviren uygulamalar da yapılabilmekte. Medikal uygulamalar ve estetik cerrahi doğru planlandığı ve yaşlanma süreçlerini kendisiyle başa çıkmak adına oldukça farklı, oldukça çeşitli strateji ve terapiler uygulandığı sürece bu işi başarabilmekte. Aslında anti aginge bir nevi güzellik koruyuculuğu dur. Bu kapsamda size eşlik eden ve gerekli müdahaleleri gerçekleştirecek bir uzman anlamındadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;