Antioksidan Tedaviler

Kliniğimizde antioksidan tedavi olarak damar içi Glutatyon tedavisi ve yüksek doz C vitamini tedavisi yapılmaktadır. Glutatyon bilinen en etkili antioksidanlardandır. Vücudumuzdaki oksidatif stresi azaltmakta damar yolu ile yapılan glutatyon uygulaması çok etkin bir yöntemdir. Antiaging ve genel detox, karaciğerde oluşan alkolik ve alkolik olmayan hasarın tedavisi, genel bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, Parkinson, MS, Alzhiemer gibi nörolojik durumlar, kanserli hücre oluşumunun önlenmesi, kanser hastalarında kemoterapi ile oluşan yan etkilerin azaltılması, infertilite tedavisinin yanısıra cilt kalitesinin arttırılması, leke ve akne tedavisinde damar yoluyla glutatyon tedavisi kullanılmaktadır. Problemin cinsine göre 4-10 seans 1 hafta 10 gün aralıklarla uygulanmaktadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;