Bölgesel İncelme

Lipoliz (bölgesel yağ eritme) bir kilo verme yöntemi değil vücut şekllendirme yöntemidir. Kilo vermenize rağmen kurtulamadığınız göbek, base, bacak içi kol, sırt ve hatta gıdı gibi alanlara kullanılabilir. Uygun hasta seçildiğinde liposuctiona yakın sonuçlar aldığından oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

Uygulamada soyadan elde edilen fosfatidil kolin, cafein, carnitin gibi yağ parçalayıcı maddeler yanında bazı doku canlandırıcı ve kan akışını artırıcı maddeler kullanılmaktadır. Problemin durumuna göre 2 şer hafta aralıklarla ortalama 2-8 seans olarak uygulanan bir tedavidir. 

Bölgesel incelmede kullandığımız bir diğer yöntem de sıcak lipoliz (fokuslu ultrason) tedavisidir.Bölgesel yağ olan alana uygulanan ultrasonik dalgalar sayesinde yağ dokusu erir cilt ve cilt altı doku sıkılaşır. 1er ay aralıklarla 1-2 seans olarak yapılan uygulamalar sırasında acı duyulmamakta; incelme yaklaşık 4-6 hafta sonrasında görülmektedir. Lipoliz ve sıcak lipolizin kombine uygulamalarında çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;