Çene Dolgusu

Güzelliğin esaslarından biri orandır, yüzünüzün orantılı olması sizi daha çekici gösterir. Yaşla birlikte çene kemiğinin küçülmesi veya genetik olarak küçük olması sonucunda bozulmuş olan yüz oranınız çeneye dolgu yapılmasıyla tekrar sağlanabilir.

Çene dolgusu ile aynı zamanda sarkmaya bağlı oluşan çene hattının da düzeltilmesi mümkün olabilmektedir. Kullanılan dolgu maddesinin özelliğine göre 1-3 sene kadar dolgu dayanır. Uygulama birkaç dakikada herhangi bir anestezi gerekmeden yapılabilir, işlemden hemen sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;