Diş Sıkma Tedavisi

Yoğun stres, bilinç dışı diş sıkmamıza ve diş gıcırdatmamıza neden olur. Zamanla aşırı kullanılan çiğneme kasımız gelişir kuvvetlenir ve genişler. Bunun sonucunda yüzümüzde genişleme ve kareleşme oluşur. Çiğneme kasına uygulanan botoks enjeksiyonu ile gelişen kas zayıflar ve küçülür, yüz incelir ve üçgenleşir.

Çiğneme kası botoks uygulaması ile sadece yüz şeklimizi düzeltmekle kalmaz aynı zamanda dişlerimiz üzerine basınçla oluşan hasar ve çene eklemimizde oluşan deformasyon da önlenmiş olur. Herhangi bir anestezi gerekmeyen 1-2 dakikalık enjeksiyon sonrası şekilsel değişmeler 1 ay sonra net görünür hale gelir. Uygulamayı 6 ayda bir yinelemek yeterli olmaktadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;