Dudak Restorasyonu

Yaşla beraber dudaklar incelmeye, dolgunluklarını kaybetmeye başlar. Dudak hacminin azalması ve çevre dokuların elastikiyetini kaybetmesiyle dudak çavrelerinde “sigara çizgileri” veya “Barkod çizgileri” denilen dikine çizgiler oluşur.

Dolgu tedavileri ile hem zayıflayan dudak sınırları eski haline döndürülür hem de bu çizgiler tedavi edilebilir. Dudaklarınızı büyütmeden orijinal haline sadık kalınarak genç yaşlarınızdaki görüntüsüne dolgu tedavileri ile kavuşturulur. Ayrıca dudak ve çevresindeki dokulara vitamin ve kolajen sentezini arttıran ürünler enjekte edilerek canlandırma, dudak renginin belirginleştirilmesi ve nemlendirilmesi sağlanır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;