Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı uzun etkili medikal-kozmetik bir tedavidir. Cilde nem kazandırmak ve elastikiyetini arttırmak, ufak boşlukları doldurmak ve lifting etkisi yaratmak amacıyla uygulanan çapraz bağlı ve çapraz bağsız hyaluronik asid kombinasyonudur. Cilt altına çok ince iğne ile uygulanan enjeksiyonların ilk etkisi yaklaşık 1 ay sonra görülmeye başlar.

Bu etki hastanın yaşına göre değişmekle beraber 6-12 ay kadar devam etmektedir. Uygulamalar 2-4 hafta aralıklarla 3 seans halinde veya tek uygulamada yapılabilir. Özellikle deri altı yağ dokusu çok zayıf olan kişilerde çapraz bağlı hyaluronik asid sayesinde dolgunluk sağlayarak hastaya daha sağlıklı ve genç görünüm kazandırmaktadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;