Gülüş Estetiği

Üst dudak altında kalan diş etlerinin konuşurken veya gülerken 2-3 mm den fazla görünür olması (gummy smile veya diş eti gülüşü),  gülerken veya konuşurken üst dudağın çok incelmesi veya burun ucunun aşağı çekilmesi gülüş estetiğini bozan durumlardır. Bu problemin en önemli nedeni konuşma veya gülme kaslarımızın normalden kuvvetli olması fazla çalışmasıdır. Bu durumun düzeltilmesi bu kaslara yapılan botoks uygulaması ile düzeltilebilir. Enjeksiyonlar ağrısız olup etkisi 4-6 aya kadar devam etmektedir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;