HIFU

HIFU sistemi düşük miktarda odaklanmış ultrason enerjisini cildin alt tabakalarına uygulayan bir sistemdir. Ultrason enerjisi ile oluşan ısı yeni kolajenin yapımını uyararak etki gösterir. 3 seans şeklinde uygulanan tedavinin sonuçları uygulamadan hemen sonra görülmeye başlar. Gerçek sonuçlar ilk uygulamadan 1 ay sonrasında gözle görülür şekilde fark edilmeye başlar ve 4-6 aya kadar belirgin hale gelir. Etkinin dayanıklılığı 1-1,5 yıl kadardır. meliyatsız yüz germe işleminden sonrasında geçen 1 hafta sonunda cilt daha da iyi hissedilir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;