İğnesiz cilt yenileme uygulamasını keşfedin!

Yaz demek yenilenmek demek! Güneşli günlere, tatile, keyifle yudumlanan kokteyllere merhaba demek!
Ruhunuza iyi gelecek, yenilenmiş bir şekilde döneceğiniz bir tatile gitmeden önce cildinizi yenilemeye ne dersiniz? Üstelik iğnesiz bir şekilde!

İğneden korkanlar için oldukça etkili bir cilt yenileme yönetimi olan cilt yenileme uygulaması aslında bir kimyasal peeling tedavisi. Uygulama içeriğinde bulunan TCA etken maddesi kabuklanma ve pullanma yapmadan ciltten ölü deriyi nazik bir şekilde uzaklaştırıyor. Mandelik asit üst tabakadan bulunan cilt dokusunu iyileştirerek yenilenme ve nemlendirme sağlıyor. Yine içeriğinde bulunan DMAE, C VITAMINİ, RESVERATROL ve LİPOİK ASİT ve ORGANİK SİLİCA gibi maddelerle cilt yüzeyindeki yenilenmeye destek oluyor.

Yüze ilave olarak boyun, dekolte bölgesi, eller, kol içleri, dirsekler ve dizlere de kolaylıkla uygulanabilen İğnesiz cilt yenileme uygulamasının etkisini 7 başlıkta toplayabiliriz;

1.Cilt yenileme
2.Cilt tonu dengeleme
3.Biyolojik canlandırma
4.Elastikiyet kazandırma
5.Yaşlanma belirtilerini silme
6.Akne ve skar oluşumunu engelleme
7.Antioksidan koruma sağlama

Uygulama

7-10 gün aralıklarla 4 ila 6 uygulama yapılması yeterlidir. Doktorunuzun uygun görmesi durumunda 1 ay aralıklarla uygulama yapılmaya devam edilebilir. Uygulama seans aralıkları ve sayısı hastadan hastaya değişkenlik gösterecektir.
İğneden korkan, iğnesiz bir şekilde güzelleşmek isteyen hastalarımız için oldukça etkili bir uygulama bağ dokuyu yapılandırır, kollajen ve elastin sentezini arttırıcı etkiye sahiptir. En kısa süre içerisinde deneyimlemek ve yazı yenilenmiş bir cilt görünümü ile karşılamak için iletişim numaralarımız üzerinden randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;