Kök Hücre Tedavisi

Kulak arkasından alınan küçük bir deri parçası içindeki kişinin kök hücrelerinin özel bir solüsyon olarak hazırlanması ve kişinin yüz boyun dekolte el gibi bölgelerine enjekte edilmesiyle yapılan bir tedavidir.

Tek seans halinde yapılır. Uygulama sonrasında herhengi bir alerji riski yoktur. Uygulmadan 1 ay sonra etkileri görülmeye başlar. 4-6 aya kadar etkisi artar. Kişinin yaşlanma hızıyla orantılı olarak etkisi devam eder.

Exosomal Kök Hücre Tedavisi

İlerleyen yaşlarda kendi kök hücre kapasitemiz azalarak etkili bir yenileme sağlayamamaktadır. Bu sebepten yola çıkarak çok ileri bir teknoloji ile genç sağlıklı bir hatsadan alınan kök hücrelerin çağaltıması arıtılıp yoğunlaştırılarak exosome denilen hücre zarlarına depolanarak bozulmadan hedef dokuya ulaşmasını sağlayan çok özel bir ürün sayesinde (EXOCRT) her yaşta, her cilt probleminde yüz, boyu, dekolte, el gibi yıpranan vücut kısımlarımızda hücrelerden başlayarak yenilenme, canlanma ve gençleşme sağlanmaktadır. Ortalama 4 seans 15’er gün aralıklarla yapılan bu tedavinin sonrasında sonuçlar 2-3 hafta sonrasında görülmeye başlamaktadır. Son derece konforlu ve etkili olan exosomal kök hücre uygulaması yaşa ve yaşam şartlarına göre 1-3 yıl aralıklarla tekrar uygulama gerektirir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;