Lazerle Cilt Yenileme Tedavileri

Yoğunlaştırılmış ışık dalgalarının ve radyo frekans dalgalarının (CCL) kombine olarak cilt üzerinden uygulanarak hasarlanmış yıpranmış olan kolajen liflerinin parçalanmasını; yeni genç kolajen üretilmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulama seanslar halinde yapılır. Her seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Ağrı sızı yoktur. Herhangi bir anestezi gerektirmez. Uygulamadan sonra ciltte hafif bir ısınma ve kızarıklık görülmektedir. 2-3 hafta aralıklarla ortalama 5-6 seans uygulama sonucunda ciltte canlanma yenilenme ince çizgilerde azalma ve sıkılaşma görülür. Cildin durumuna ve yaşa göre 1-3 yıl aralıklarla uygulama yapılmalıdır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;