Leke Tedavileri

Genetik yatkınlıklar, hormonal dengesizlikler, hamilelikler, doğum kontrol hapları, yapılan yanlış uygulamalar, yılların cildin kendini yenileme hızını azaltması, kontrolsüz güneşlenme ve diğer çevresel faktörlerle cildimizde oluşan renk dengesizlikleri ve lekeler tedavisi oldukça yoğun ve çeşitli uygulamalardır. Kimyasal peeling, PRP, kök hücre tedavisi, lazer uygulamaları en sık başvurulan tedavi yöntemleridir. Kişinin lekesinin durumuna göre hastaya özel tedavi programı çıkartılarak yapılan leke tedavileri uzun soluklu tedavilerdir ve hastanın uyumunu ve ev tedavilerini düzenli uygulamasını gerektirir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;