Mezolifting

Mezolifting, hastanın ihtiyacına göre vitamin, antioksidanlar, mineral, aminoasid, peptit , hyaluronik asid vb. gibi karışımların cilde enjekte edilmesine dayanan etkili bir tedavi yöntemidir.

Cildin kolajen ve elastin üretimini artırarak cilt yenilenmesini sağlar. Cilt daha parlak bir görünüm alır. Cildin elastikiyeti artarak sarkmaları azaltır. Anestezi ihtiyacı göstermez veya lokal anestezik kremler yardımıyla uygulama yapılabilir. Hasta tedaviden sonra gündelik yaşamına devam edebilir.

Mezolifting , sadece yüz bölgesinde değil aynı zamanda boyun, dekolte ve ellerde oluşan sarkma ve yaşlılık etkilerini giderme, mat nemsiz ciltlerde cilt lekelerinde etkilidir. Mezolifting ayrıca ciltte yaşlanma belirtileri oluşmadan, ileri yaşlara daha sağlıklı ve sorunsuz iletilmesini sağlayan, yaşlanmanın etkilerini geciktiren bir yöntemdir.

Cilt yaşlanma derecesine göre 4-10 seans 2-4 seans aralıklarla yapılan kür tedavisinin ardından koruma amaçlı 3-6 ay aralıklı devam tedavisi önerilmektedir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;