Orta Yüz Dolgusu

Yaşla veya genetik yatkınlıklar nedeniyle yüzümüzün orta kısmında yer alan cilt altı yağ yastıkçıklarının hacminin azalması veya aşağıya doğru yer değiştirmesi sonucunda yüzde yorgun bir ifade, göz altı halka ve torbalarının belirginleşmesi, gözyaşı oluğunun derinleşmesi ağız kenarı çizgilerinin artması en sık görülen sonuçlardır. Bu durumun orta yüzümüzdeki kaybolan hacmi dolgu maddesi enjekte ederek en doğal şekilde düzeltilmesi mümkündür. Orta yüz dolgu uygulamaları birkaç dakika süren , anestezi gerektirmeyen ve etkisini en az 1 yıl boyunca devam ettiren uygulamalardır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;