Ozon Terapi

Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak, doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde sağlamayı hedefleyen tedavi yöntemidir.

  • Adaleden kan verme (Ozon gazı ile karıştırılmış 5-10cc kanın kol veya kalça kasına verilmesi)
  • Damardan kan verme (özel şişelerde ozon ile karıştırılan 50-100cc kanın tekrar damardan yavaşça geri verilmesi)
  • Ozon-mezoterapi (derinin orta tabakasına ince iğnelerle ozon gazı enjekte edilmesi)

olarak 3 ayrı yolla kullanır.

Stres ve kronik yorgunluk için Ozon Terapi; İş hayatındaki stres, yoğun çalışma temposu, zihinsel ve bedensel yorgunluk ozon tedavisiyle etkin bir şekilde giderilir. Profesyonel sporcular bu tedaviden oldukça faydalanırlar. Ozon fiziksel dayanıklılığı arttırır. Ayrıca bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde vücut direncinin arttırılmasında etkin bir tedavidir. Metabolizma hızını arttırarak kilo vermeyi kolaylaştırır. Vucuttaki romatizmal reaksiyon ve hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;