PRP

Cilt gençleştirme ve yenileme yöntemi olan PRP yönteminde hastanın kendisinden alınan bir miktar kan özel bir işlemden geçirilerek yine hastanın kendisine enjekte edilir. Estetik amaçla; yüzde ince ve derin kırışıklıkların olduğu bölgelerde, izlerde, çatlaklarda, cilt tonunu sıkılaştırmada, dekolte, kol, el yaşlanma izlerini azaltmada kullanılabilen bir yöntemdir. Tek başına kullanıldığı gibi diğer medikal estetik tedavilerle kombine de edilebilir.

PRP 3-6 hafta arayla 3 – 5 seans olarak uygulanır. Kür tedavisi sonrasında 6 ayda bir hatırlatma seansları yapılması önerilir. PRP ile elde edilen bütün bu içerik tamamen hastanın kendisine ait olduğu için, bir yan etki görülmez. Yabancı bir madde kullanılmadan kişinin kendi kanından olduğu için alerji ve diğer reaksiyonların görülme olasılığı yoktur.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;