Somon DNA

Somon DNA’sı, insan DNA sına benzer yapı göstererek ciltteki kolajen ve elastin sentezini uyaran bir maddedir. 20 yıldan fazla süredir medikal estetikte kullanılır. Ancak son dönemde yapılan saflaştırma nedeniyle çok daha güvenli alerji riski olmadan etkin bir cilt yenileme sağlamaktadır. Somon DNA cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlendirmesini sağlar.

Cildin sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını artırır. İlk seanstan itibaren pürüzsüz, sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilt oluşur ve kademeli olarak her seanstan sonra artar. Bu tedavi tüm cilt tiplerine uygundur. Uygulamalar 1-3 hafta aralıklarla 4-6 seans halinde veya tek uygulamada yapılabilir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;