Terleme Tedavisi

Terleme şikâyetleri vücudun genelinde görülebildiği gibi, %80’ini el ve ayak, %30 kadarını koltuk altı terlemesi oluşturur. Kişinin hem özel, hem de profesyonel iş yaşamında ciddi sosyal problemlere yol açar. Kadınlarda genellikle menopozla artar. Terleme tedavisinde en etkin tedavilerden biri botoks uygulamasıdır.

Özellikle koltukaltı, avuç içi ve ayak tabanı bölgelerinde tek seans ile terleme tamamen kaybolur. Botoks un işlemi 15 dk.  sürmektedir. Herhangi bir anestezi gerektirmez. İşlemi yaptıktan sonra 4-7 gün içinde terlemede yavaşlama olur. İşlemden 10 gün sonra terleme tamamen azalır. Kişiye göre değişmekle birlikte 4 ay – 6 ay arasında kalıcılığı sürer.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;