Vücut Sıkılaştırma

Kilo alıp vermek, hareketsiz yaşam alışkanlıkları veya yapısal olarak oluşan gevşemiş vücut kısımları kliniğimizde çeşitli yöntemlerle tedavi olabilmektedir. Gevşemenin en önemli kısımlarından birisi kas gevşemesi, diğeri ise cilt gevşemesidir.Kaslar için hastalarımızın spor yapmasını önermekteyiz.

Cilt gevşemesi için kliniğimizde en sık kullandığımız yöntemler: alın iğne, mezoterapi, örümcek ağı ve HIFU alorak sayılabilir.Bu tedaviler birbiriyle kombine edilerek kullanılması etkiyi daha çabuk görmenizi ve daha etkili sonuçlar almamızı sağlanır. Ayrıca daha yoğun sarkan iç bacak, kollar gibi bölgelerde iple askılama tedavileri ile cerrahi sonuçlara yakın sonuçlar elde edilebilmektedir.

Sosyal medyada paylaşın

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

#gülerekgüzelleşin

Formu doldurun, hemen sizi arayalım güzelliğe bir adım daha yaklaşın!
Smileest Kliniği tarafından kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin yöntem, amaç ve hukuki sebepler ile sahip olduğum haklar konusunda bilgilendirildim.
Aydınlatma Metni doğrultusunda, Dr. Ayşegül Girgin ve Dr. İsmail Metin Hoşer’in yetkilisi bulunduğu “Smileest Kliniği” tarafından form ile birlikte iletmiş olduğum iletişim bilgilerimle sınırlı olarak reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini ve hizmet alınan tedarikçilerle paylaşılmasını;